McGregor kërkon ta blejë Manchester United

Futboll 20 Prill 2021 21:40

Ylli i UFC-së, Conor McGregor po mendon ta blejë skuadrën e Manchester United dhe lajmin e ka dhënë përmes një postimi në rrjetin social, Twitter, shkruan Insporti.

Hej djema, po mendoj ta blejë Manchester United! Çfarë mendoni ju?”, ka shkruar ai në Twitter.

Ndryshe, Djajtë e Kuq janë një nga skuadrat me vlerën më të lartë në treg.

-->