Me vetëm një fjali nxiti zemërimin e fansave të CR7, kaq followers humbi ish e dashura e Ronaldos për 24 orë

Sportbizz 22 Janar 2022 23:40

Edhe pse nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, aktualisht ajo numëron mbi mbi 17 milionë ndjekës në Instagram.

Mirëpo, në një rast, Irina humbi 11 milionë ndjekës dhe me një fjali të thjeshtë nxiti zemërimin e ndjekësve.

Përkatësisht, Irina ka kërkuar nga fansat që ta shoqërojnë nëse e njohin për atë që është, jo si ish të dashurën e Cristiano Ronaldos.

Natyrisht, pati komente të ashpra, kështu që një djalë shkroi se Irina ishte askush dhe asgjë derisa takoi Ronaldon.

Padyshim që Irina nuk i interesojnë më këto kritika dhe ndonëse është martuar me Bradley Cooper pas lidhjes me Ronaldon dhe ka një fëmijë me të, fansat e shumtë po përpiqen t’i lidhin këto dy personazhe të njohur në mënyra të ndryshme simpatike.

-->