Mërgim Vojvova starton nga fillimi/ Torino-Verona, formacionet zyrtare

Kombëtarja 19 Dhjetor 2021 17:28

Mbrojtësi i kombëtares së Kosovës, Mërgim Vojvoda, do të luajë sot nga minuta e parë në ndeshjen e Torinos kundër Veronas.

Vojvoda do të luajë në krahun e majtë të mbrojtjes që rreshtohet me pesë lojtarë sot.

Ndeshja mes Torino dhe Verona luhet me fillim nga ora 18:00.

FORMACIONET ZYRTARE:

Image
Image

-->