Mesazhi i Driton Kukës për ministrin e ri të Sportit

Sporte tjera 23 Mars 2021 11:02

Driton Kuka i ka uruar punë të mbarë Qeverisë së re të Kosovës dhe ministrit të ri të Sportit, Hajrullah Çeku, shkruan Insporti.com.

Kuka përmes një postimi në “Facebook” ka uruar formimin e Qeverisë, derisa ka thënë se pret që ministri i Sportit të ndërtojë dhe avancojë politika në sport dhe të jetësohet përgjegjësia në federata.

Ministër në Ministrinë e Rinisë, Kulturës dhe Sportit në Qeverinë e re u emërua Hajrullah Ceku.

Postimi i Driton Kukës në “Facebook”:

-->