Mësohet data dhe ora e meçit Fury – Wilder

Boks 04 Tetor 2021 18:22

Meçi i madh i boksit profesionist në kategorinë e rëndë po rikthehet përsëri në qendër të vëmendjes.

Fury dhe Wilder do të takohen me 9 tetor për një meç të madh për titujt WBC.

Ky takim pritet të fillojë rreth orës 22:00 me kohën tonë lokale ditën e shtunë.

Ky do të jetë revanshi i tretë mes këtyre dy boksierëve.

-->