Messi dërgon Fabregasin drejtë Londrës

Futboll 14 Mars 2018 23:03

Ishte fundi i ndeshjes në takimin e kthimit ndaj Barcelonës dhe Chelsea, kur lëvizja e Lionel Messit e dërgoj jashtëloje, ish bashkëlojtarin Cesc Fabregas.

Barcelona fitoj në këtë ndeshje me rezultat 3-0 dhe avancoi në çerekfinale.

Shikojeni këtë moment teknik të Lionel Messit: