Messi magjik ndaj mbrojtjes së Chelseat – Dembele shënon

Futboll 14 Mars 2018 21:13

Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë në ndeshje kundër Chelseat, nëpërmjet anësorit sulmues, Ousmane Dembele, në minutën e 20-të. Ky gol ërdhi pas një deportimi dhe asisti fantastik të Lionel Messit. Barcelona po “shkelë” në pjesën e parë të ndeshjes së kthimit kundër Barcelonës, me rezultat 2 me 0.

Goli i Dembeles:

-->