Messi me asistim mjeshtëror – barazohet rezultati në ndeshje

Futboll 09 Shkurt 2020 21:19

Barcelona ka reaguar shpejt dhe e ka barazuar rezultatin ndaj Real Betisit.

Frenkie De Jong shënoi për 1:1 në minutën e 9-të të ndeshjes, tre minuta pasi Betisi përmes penalltisë kaloi në epërsi, transmeton Insporti

Holandezi shfrytëzoi për mrekulli një asistim fenomenal të Leo Messit, për të barazuar rezultatin.

-->