Messi spektakolar: Kështu e turpëroi lojtarin e Atletico Madridit

Futboll 30 Qershor 2020 22:57

Leo Messi në ndeshjen e sotme kundër Atletico Madridit është duke treguar formë mjaft të mirë.

Ylli i Barcelonës arriti të bëjë një kalim mjaft të bukur ndaj mbrojtësit të majtë të Atletico Madridit, Lodi.

Kujtojmë se 45 minutat e parë janë mbyllur baras 1-1, pas autogolit të Diego Costas dhe golit të shënuar nga Saul Niguez.

-->