Milan-Napoli, zhbllokohet derbi që në minutën e pestë

Futboll 19 Dhjetor 2021 21:16

Napoli ka kaluar në avantazh 0-1 në derbin e javës kundër Milanit.

Elif Elmas ka realizuar golin e parë dhe të epërsisë për napolitanët qysh në minutën e pestë të takimit në “San Siro”.

Elmas realizoi me kokë pas harkimit nga këndi i Zielinksit.

Ndryshe, kjo sfidë i takon javës së 18-të në Serie A.

GOLI:

-->