Milani e pret Torinon në ‘San Siro’ – formacionet zyrtare

Futboll 17 Shkurt 2020 20:17

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Milanit dhe Torinos.

Hakan Çalhanoğlu ka probleme muskulore dhe do të mungojë në këtë ndeshje shumë të rëndësishme për Milanin, që synon ngritjen në renditjen e Serisë A.

Stefano Pioli ka vendosur për të startuar me Lucas Paquetan në mesfushë, ndërsa në sulm sërish nga fillimi e nisin ndeshjen Rebic dhe Ibrahimovic.

Ky takim zhvillohet në San Siro me fillim nga ora 20:45.

Milan:

Torino:

-->