Milot Rashica detyron mbrojtësin e Wolfsburg të shënoi autogol

Futboll 27 Nëntor 2020 21:51

Është duke u zhvilluar takimi i javës së 9-të në Bundesligën gjermane mes Wolfsburgut dhe Werder Bremenit, transmeton Insporti.

Milot Rashica ka qenë instrumental në golin e tretë të skuadrës së Bremenit, ku pas një depërtimi nga ana e majtë, harkoi në zonë teksa John Brooks dërgoi portën në rrjetën e gabuar.

Rezultati momental është 3-3.-->