Misteri i ndarjes së bukuroshes ruse me sportistin e njohur

Tenis 21 Maj 2020 20:34

Mardhënia e Nick Kyrgiois me bukuroshen ruse, Anna Kalinskaya ka përfunduar si mos më keq.

Dyshja janë parë së bashku vetëm më muajin mars në rrugë, derisa më pas ndoqën një ndeshje të Los Angeles në NBA.

Pas një aventure së bashku, tani Nick dhe Anna janë ndarë dhe thuhet se përfundimi nuk ishte aspak i mirë.

Image

Anna postoi një fotografi interesante në ‘Instagram’ dhe të gjithë mendojnë se mesazhi ishte dedikim për Nick.

“Ju nuk jeni djalë i keq, ju thjesht jeni një person i keq”, ishte mesazhi i bukuroshes ruse.

Megjithatë, Anna ka mohuar se postimet e fundit të saj në ‘Instagram’ ishin dedikim për ish-të dashurin e saj.

Image
Anna Kalinskaya's Feet << wikiFeet
Anna Kalinskaya Feet (4 photos) - celebrity-feet.com
The Russian tennis star, Anna Kalinskaya is all over the internet ...

-->