Modelja dhe menaxherja e futbollit që kërkon të blejë klubin evropian

Futboll 29 Maj 2020 23:47

Ish-modelja e revistës “Playboy”, Anamaria Prodan, njihet edhe për punën e saj si menaxhere e futbollit.

47-vjeçarja së fundmi ka shprehur interesim për blerjen e klubit rumun, FC Hermannstadt, pavarësisht se ky klub besohet të ketë mbi 650,000 euro borxhe.

Prodan tashmë ka lidhje me futbollin, derisa është martuar me ish-mesfushorin rumun, Laurentiu Reghecampf.

E pyetur se çfrë do të bëjë pas situatës së koronavirusit, ajo u përgjigj: “Nuk e di, jam duke menduar për blerjen e një klub”.

Image
Image
Image
Image

-->