Modelja e njohur amerikane, pasionuar pas Moto GP (FOTO)

Moto GP 01 Tetor 2019 17:07

Josefine Forsberg njihet për format e saj joshëse, me të cilat shpesh herë “trullos” fansat e saj të shumtë.

Modelja amerikane është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh herë poston foto provokuese, me të cilat merr vëmendjen e të gjithëve.

Forsberg ka forma të përkryera fizike, të cilat i tregon shpesh herë në fotot që ajo poston. Joeefine është e apasionuar pas motorëve dhe, në veçanti pas garave të Moto GP.

 

-->