Modelja e njohur nuk humb asnjë ndeshje në “San Siro”

Futboll 16 Shkurt 2019 09:41

Supermodelja rumune, Andreea Tolomeiu, është vizitore e rregulltë e stadiumit “San Siro”.

Modelja rumune, e cila është rritur në Itali dhe është e dashuruar me ngjyrat kuqezi të Milan.

Ajo nuk humbet asnjë ndeshje të skuadrës së Gattusos dhe pas transferimit të sulmuesit polak, Piatek, dashuria për klubi është shtuar. /Insporti.com