Modelja serbe zbulon se asaj iu ofruan para për ta “joshur” tenistin serb

Tenis 22 Mars 2021 17:55

Modelja serbe, Natalija Scekiq ka zbuluar se asaj iu ofruan 50 mijë funte për të filmuar veten fshehtas duke joshur tenistin serb, Novak Djokoviq.

Scekiq madje iu ofrua një pushim nëse do të pranonte ta joshte tenistin serb, Djokoviq.

Në një inervistë për “Marcan”, ajo tha: “Është e vërtetë që një djalë më kontaktoi. Unë e njoh atë nga (Londra) dhe e konsiderova djalë serioz”.

Image

“Unë jam njohur me punën e tyre. Kur ai më kërkoi një takim, mendova se ishte për një çështje biznesi”, tregoi ajo.

“Sidoqoftë, derisa biseda përparonte, pashë se nuk kishte asnjë lidhje me jetën time. Mendova se ishte një aparat fotografik i fshehur kur ai më tha se unë duhej ta josh Novakun dhe ta filmoja”, vazhdoi Scekiq.

Image

“Ai më tha se mund të merrja rreth 60,000 funte për këtë dhe një udhëtim ku të doja”, deklaroi modelja serbe.

Ndrysghe, Djokoviq u martua para shtatë viteve me Jelenan me të cilë kanë dy fëmijë.

-->