Moderatorja shqiptare provokon ndjekësit e saj me foton ‘hot’ nga pushimet

Futboll 10 Gusht 2020 12:00

Moderatorja e “Proçesit Sportiv” Alesia Bami vazhdon të tërheqë vëmendjen edhe larg kamerave.

Bukuroshja po kalon pushimet në brigjet e jugut të Shqipërisë.

Këtë herë ajo ka provokuar ndjekësit në rrjetet sociale me një foto nga Shpellave e Pëllumbave në Sarandë.

Ish-velina shkruan “view” duke treguar njëkohësisht dhe linjat e saj trupore.

Alesia Bami njihet si njëra prej femrave më të pëlqyera të ekranit shqiptar.

View this post on Instagram

View 🧚

A post shared by ALESIA BAMI (@alesia_bamii) on

-->