Moderatorja shqiptare provokon ndjekësit e saj me foton “të nxehta” nga pushimet

Futboll 10 Gusht 2020 21:33

Moderatorja e “Proçesit Sportiv” Alesia Bami vazhdon të tërheqë vëmendjen edhe larg kamerave.Bukuroshja po kalon pushimet në brigjet e jugut të Shqipërisë.

Këtë herë ajo ka provokuar ndjekësit në rrjetet sociale me një foto nga Shpellave e Pëllumbave në Sarandë.Ish-velina shkruan “view” duke treguar njëkohësisht dhe linjat e saj trupore.Alesia Bami njihet si njëra prej femrave më të pëlqyera të ekranit shqiptar.

-->