Mohamed Salah merr çmim nga Premier League!

Futboll 09 Mars 2018 17:48

Në kampionati anglez, nga Premier League është zgjedhur lojtari më i mirë për muajin shkurt, Mohamed Salah.

Sulmuesi anësor i Liverpoolit ka vazhduar me paraqitjet fatanstike të tij, duke e ndihmuar skuadrën e tij të fitojë tri ndeshje dhe të barazojë një tjetër gjatë muajit Shkurt.

Gjatë muajit që lam pas Mohamed Salah ka shënuar 5 gola dhe ka bërë 2 asisitime.

-->