Mohamed Salah shënon golin e 32-të për Liverpool

Futboll 03 Mars 2018 18:15

Anësori i Liverpool, Mohamed Salah  ka shënuar goli e 32-të këtë sezon për Liverpoolin në të gjitha garat. Ai pranoi topin nga Alex Oxlade-Chamberlain në 16-shin e kundërshtarit dhe me qetësi shënoj për 1 me 0 në minutës e 40-të të takimit.

Goli i Mohamed Salah:

-->