Moment i frikshëm: Sulmuesi i Francës jashtë realitetit

Futboll 18 Shkurt 2018 18:39

Ish sulmuesi i Lyonit dhe Swansea Cityt, Bafétimbi Gomis, është alivanosur në fushën e futbollit. Ai në ndeshje me Galatasarayn kundër Kasimpasas, ka humbur vetëdijen dhe është rrëzuar në 16-shin e kundërshtarit.

Momenti kur humb ndjenjat Gomis:


Më pas në fushë kanë hyrë ekipi i mjekëve të Galatasarayt dhe kanë kontrualluar Gomisin.

Gomis, pas kontrollit nga mjekët e ekipit të tij, është kthjellur dhe ka vazhduar ndeshjen deri në fund. Galatasaray humbi këtë ndeshje me rezultat 2-1 nga Kasimpasa. Me këtë humbje Galatasaray ka rënë në vendin e 2-të të Super ligës turke. /Insporti.com

-->