Moment i veçantë, pas golit Fati shkoi për të festuar me mjekun

Uncategorized 27 Shtator 2021 09:15

Ansu Fati është rikthyer në radhët e Barcelonës edhe atë duke arritur të shënojë që në ndeshjen e parë.

Talenti spanjoll u inkuadrua në minutën e 81-të të ndeshjes kundër Levantes, të cilën Blaugranët e fituan me rezultat 3-0.

Hyrja e tij në fushën e Camp Nou u mirëprit nga tifozët katalunas dhe ai ua shpagoi duke shënuar pas vetëm dhjetë minutash lojë.

Hyrja e tij në fushën e Camp Nou u mirëprit nga tifozët katalunas dhe ai ua shpagoi duke shënuar pas vetëm dhjetë minutash lojë.

-->