Momenti i fitores së Latifit ndaj Tanner Boser, nuk i mbajti lotët

Boks 06 Qershor 2021 09:10

Ylli shqiptar, Iliri Latifi mbrëmë u rikthye në kafaz ndaj Tanner Boser, përballje kjo e peshave të rënda, shkruan Insporti.

Latifi e mposhti Tanner Boserin në eventin e UFC që po mbahet në Las Vegas.

Pas tri raundeve, nuk pati nokaut dhe vendimi për fituesin i takoi gjyqtarëve.

Latifi arriti ta rrëzojë Boserin në raundin e fundit dhe nuk e lëshoi deri në fund të meçit.

Më poshtë reagimi i Latifit kur shpallet fitues:

https://www.ok.ru/video/2272094849691?fromTime=78

-->