Momenti i frikshëm kur “fluturon” çiklisti në Tour de France (VIDEO)

Sporte tjera 18 Korrik 2018 19:52

Një çiklist malor ka marrë vëmendjen në Tour de Francë të marten, kur gjatë fazës së 10-të, kërceu mbi kokat e çiklistëve.

Çiklisti malor kërcen nga një shkëmb dhe bie në një luginë, duke “flutuar” mbi kokat e çiklistëve të Tour de France.

Kamerat e televizioneve kapën pamjet kur çiklisti bëri gjestin e rrezikshëm, duke kërcyer mbi kokat e garuesve të Tour de France.

Shikoni pamjet më poshtë. /Insporti.com

-->