Momenti kur Felix ‘magjepset’ nga Ronaldo – video virale në rrjetet sociale

Futboll 19 Shtator 2019 12:42

Moment mjaft interesant kanë kapur kamerat në ndeshjen ndërmjet Atleticos dhe Juventusit e cila përfundoi me rezultat 2:2.

E tashmja dhe e ardhmja e Portugalisë, ose, Cristiano Ronaldo dhe Joao Felix u përballen me njëri-tjetrin.

Para ndeshjes, të dy u takuan në mënyrë të përzemërt. Ylli i ri i madrilenëve duket që e sheh si idhull sulmuesin e Juventusit, Ronaldon.

Ky i fundit i uron fat për sfidën që do e nisë dhe e përqafon.

Për më shumë ndiqeni videon:

-->