Momenti kur gjyqtari e frikëson Mbappen

Futboll 19 Tetor 2021 22:11

Momenti kur Kylian Mbappe frikësohet nga zhurma kur gjyqtari i bie bilbilit po bën bujë në rrjet, transmeton Insporti.

Para se të nisë sfida në Parc des Princes, gjyqtari në tunel i ra bilbilit, diçka që e frikësoi shumë Mbappen dhe tashmë janë duke e shpërndarë tifozë të shumtë nëpër rrjetet sociale.

Kur po luhet pjesa e dytë e ndeshjes PSG po barazon 1-1 me RB Leipzig,

-->