Momenti kur lojtari Uellsit rrëzon Manajn dhe Edi Rejan

Futboll 05 Qershor 2021 19:18

Është duke u zhvilluar takimi miqësorë mes Uellsit dhe Shqipërisë, megjithatë, ky takim vetëm miqësorë siç duket nuk është, shkruan Insporti.

Ishte një moment aspak i këndshëm në fushë, kur lojtari kundërshtar shtyen Manajn, duke e rrëzuar atë sipër trajnerit Edi Reja, përcjell Insporti.

Futbollisti i Uellsit ndëshkohet me karton të verdhë.

Ja videoja:

Rezultati aktual i takimit është 0:0./ Insporti

-->