Momenti kur tifozët i gjuajnë me shishe futbollistët e Polonisë

Futboll 12 Tetor 2021 22:49

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Polonisë ka rifilluar, por para pak minutash ajo u ndërpre shkaku i tifozëve të cilit kishin hedhur shishe në drejtim të futbollistëve polak, shkruan Insporti.com

Në Air Albania ka thirrje të vazhdushme për tifozët që të mos i përsërisin veprimet e tilla pasi do ta ndëshkojnë Kombëtaren.

Momenti kur tifozët i gjuajnë me shishe futbollistët e Polonisë.

-->