Momenti kur Usyk sa nuk e rrëzoi Joshuan

Boks 25 Shtator 2021 23:36

Është duke u zhvilluar raundi i pestë i meçit Usyk-Joshua.

Në raundin e dytë, boksieri ukrainas ishte mjaft efikas ku dhuroi disa goditje mjaft të sakta dhe të fuqishme në drejtim të britanikut.

Më poshtë mund të shikoni momentin kur Usyk dha goditjen më të fortë të meçit deri tani.

-->