Momenti kur Zhegrova “trullosi” një futbollist rival (VIDEO)

Kombëtarja 10 Tetor 2019 19:12

Pjesa e parë e ndeshjes miqësore ndërmjet Kosovës dhe Gjibraltarit nuk pati gola, por ishin disa momente interesante.

Një i tillë mund të vlerësohet edhe ai i minutës së 34-t, kur Edon Zhegrova e “trullosi” futbollistin rival Casciaro, të cilit ia kaloi topin në mes këmbëve.

-->