Momenti tmerrues kur ylli i Arsenalit aksidentohet me veturën e tij në autostradë

Futboll 26 Nëntor 2020 11:29

Janë publikuar pamje kur ylli i Arsenalit, Joe Willock, aksidentohet me veturën e tij 150 mijë euroshe, Mercedes G Wagon në autostradë, transmeton Insporti.

E përditshmja britanike Daily Mail, ka publikuar një video ku shihet talenti i madh i Arsenalit dhe Kombëtares angleze, Joe Willock, teksa humbet kontrollin në makinën e tij Mercedes G Wagon dhe përplaset në anësoret e autostradës.


Willock fatmirësish kaloi pa dëmtime, teksa pamjet u inqizuan nga një makinë mbrapa tij.

This was the terrifying moment when young Premier League star Joe Willcock lost control of his powerful 4x4 on the M25


Aksidenti ndodhi gjatë ditës së shtunë, vetëm një ditë para ndeshjes që Arsenali e zhvilloi ndaj Leeds United në Premier Ligë.

The young England U21 star who earns around £21,000-a-week was seen looking shocked at the roadside after the crash

Willock e nis ndeshjen nga minuta e parë, teksa u zëvendësua në minutën e 57-të të takimit, pa mundur që të ndikojë shumë në lojë. Ndeshja përfundoi me rezultatin 0-0./Insporti.com/

-->