Motra e Aro Muriç arrin në Kosovë, ‘çmend’ rrjetin me këtë foto nga kryeqyteti

Futboll 29 Maj 2019 19:42

Futbollistët e Kosovës kanë filluar gradualisht të mblidhen në Prishtinë për t’u përgatitur për ndeshjet e muajit qershor.

Fillimisht, më 7 qershor, Kosova përballet me Malin e Zi në Podgoricë, e më pas në Sofje luan ndaj Bullgarisë.

Gjatë ditës së djeshme, pesë futbollistë filluan të stërviteshin në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Por, në Kosovë ende nuk arritur portieri i Manchester Cityt që luan për Kosovën, Arijanet Muriçi.

Image

 

Megjithatë, motra e tij, Amra e cila mori vëmendje të madhe në ndeshjet e muajit mars tashmë ndodhet në Prishtinë.

Amra dje madje publikoi edhe një fotografi në njëren prej kafeneve të kryeqytetit.

Ndryshe, Amra pritet të jetë në Podgoricë dhe Sofje në përkrahje të Kosovës dhe vëllait të saj, Aro. /Zëri.info

-->