Mourinho nis ndërtimin e Romës, dy largime dhe një transferim i bujshëm

Futboll 05 Korrik 2021 11:29

Jose Mourinho ka filluar lëvizjet e para te Roma. Trajneri portugez ka siguruar shërbimet e bashkëkombasit të tij, Rui Patricio.

Portieri i Wolverhampton ka arritur marrëveshje me Romën dhe ka gjasa që gjatë ditës së sotme të zyrtarizohet te skuadra romake.

11 milionë euro pritet të kushtojë blerja e portierit që pati paraqitje të mira në Kampionatin Evropian.

Roma ka vendosur largimin e dy lojtarëve të saj. Portieri Pau Lopez dhe mesfushori Cengiz Under do të jenë pjesë e Olimpik Marsejit në Francë.

-->