Mundësja e famshme publikon fotografi nga pushimi në Hawaii

Sporte luftarake 10 Maj 2020 19:38

Rachael Ostovich, mundësja e famshme amerikane që garon në UFC, është duke shijuar tani pushimet e saj.

Ostovich është e lindur në Hawaii dhe duke pasur parasysh distancën e ishullit nga Amerika dhe vendet tjera, Rachael duket se nuk frikësohet fare nga koronavirusi.

Ajo ua kujtoi ndjekësve se është në top-formë, ani pse nuk po stërvitet në arte marciale.

Ndryshe, Ostovich e ka filluar karrierën e saj në vitin 2010 dhe mbrapa vetes ka lënë një të kaluar të dhimbshme.

Ajo është viktimë e dhunës në familje, duke u rrahur brutalisht nga ish-burri i saj, Arnold Berdon.

Për shkak të kësaj, dyshja u divorcuan vite më parë.

Për më shumë, shikoni disa nga fotografitë më të mira të Rachael. 

Rachael Ostovich : mmababes
rachael ostovich aka Wonderwoman
Image
Image
Image

-->