Munishi ia uron ditëlindjen Dallkut

Futboll 16 Qershor 2020 10:53

Sot feston ditëlindjen e 37-të, trajneri i Prishtinës, Armend Dallku.

E për ditëlindje urim ka pranuar edhe nga trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi.

“Urime Armend, shëndet dhe mbarësi Dajush, Gëzuar” – ishte urimi që i bëri Munishi.

Momentalisht, Prishtina është para Ballkanit në vendin e dytë me 47 pikë, një më shumë se ekipi suharekas.

-->