Muric: Ishte shumë e rëndësishme pritje e penalltisë

Futboll 14 Tetor 2020 23:04

Aro Muric ka folur pas ndeshjes me Greqinë, shkruan Insporti.com.

Muric për mikrofonin e Digitalb SuperSport Kosova ka deklaruar ishte një paraqitje e mirë dhe se shpreson në të ardhmen për rezultate më të mira.

“Ishte një paraqitje e mirë. Ishte shumë e rëndisshme, në veçanti edhe për skuadrën. Shpresoj që në të ardhmen të qëndrojmë së bashku dhe më të fortë”, deklaroi ai, transmeton Insporti.com.

Muric priti penalltinë në minutën e 19-të, duke shpëtuar skuadrën e Kosovës. /Insporti.com/

-->