Muriqi i nënshtrohet testit për koronavirus, ky është rezultati

Futboll 25 Mars 2020 18:22

Skuadra turke, Fenerbahce sot njoftoi se një lojtar dhe një zyrtar i skuadrës kanë rezultuar pozitiv me koronaviurs

Në Fenerbahçe luan edhe sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi, i cili i ka bërë analizat për Covid-19.

Menaxheri i Muriqit ka deklaruar se prizrenasi ka rezultuar negativ në rezultatet e koronavirusit.

-->