Musa shënon gol fantastik dhe e kalon Nigerinë në epërsi

Futboll 22 Qershor 2018 18:11

Nigeria ka kaluar në epërsi kundër Islandës me golin fantastik të Ahmed Musas. Ai shënoi për 1-0 në minutën e 49′, katër minuta pasi kishte filluar pjesa e dytë.

-->