Napoli – Benevento, Rrahmani titullar

Kombëtarja 28 Shkurt 2021 17:17

Amir Rrahmani është kthyer në një lojtar standard te skuadra e Napolit.

Genaro Gattuso ka filluar t’i besoj kosovarit dhe ndeshjet e fundit ka qenë startues duke bërë paraqitje shumë të mira.

Nga minuta e parë Rrahmani do të luaj edhe kundër Beneventos në ndeshjen e javës së 24-të të Serie A.

-->