NBA publikon formacionin më të mirë të edicionit 2019/20

Basketboll 17 Shtator 2020 09:50

Liga më e fortë e basketbollit në botë, NBA, ka publikuar formacionin më të mirë të edicionit.

Në këtë formacion bëjnë pjesë pesë futbollistë që shkëlqyen në edicionin 2019/20.

Dongic, Harden, James, Darvis dhe Antentokounmpo janë basketbollistët më të mirë që e përbëjnë këtë formacion.

Pesëshja në fjalë shkëlqeu vazhdimisht në edicionin që lamë pas.

-->