Ndërron jetë ish zyrtari i lartë i FFK-së

Futboll 11 Maj 2021 17:11

Ish-zyrtari i FFK-së, Bajram Neziri ka ndërruar jetë ditën e sotme, shkruan Insporti.

Neziri ishte i shtrirë në spital dhe po vuante nga Covid-19

Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur familjarët.

Varrimi i Bajram Nezirit do të bëhet nesër në ora 14:00 në varrezat e Prishtinës, në Dragodan.

Mund t’ju interesojnë

-->