Ndeshja e parë e Lampardit në ‘Stamford Bridge’, formacionet Chelsea – Leicester

Futboll 18 Gusht 2019 16:34

Frank Lampardi sonte do ta drejtojë për herë të parë Chelsean në ‘Stamford Bridge’.

Ish-mesfushori dhe legjenda e klubit, kthehet sot për herë të parë si trajner i ‘Bluve’ në shtëpi, shkruan Insporti

Xhiron e kaluar Chelsea u mposht me rezultat të thellë nga Manchester Unitedi, 4:0 në “Odl Trafford”.

Lampardi me lojtarët e tij dëshirojnë që ta harrojnë këtë humbje, me një fitore para tifozëve kundër Leicester Cityt.

Takimi Chelsea – Leicester City luhet me fillim nga ora 17:30.

Më poshtë i keni formacionet zyrtare. /Insporti.com/

Chelsea:

Leicester City:

-->