Ndeshjen parakualifikuese për Botërorin 2023 Kosovë – Luksemburg mund ta shikoni direkt në këtë link

Kombëtarja 18 Shkurt 2021 19:42

Përfaqëusesja e Kosovës në basketboll është duke u përballur me Luksemburgun në kuadër të parakualifikimeve të Kampionatit Botëror.

Ky ballafaqim është duke u zhvilluar në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në kryeqytet, dhe momentalisht janë mysafirët që ndodhen në epërsi ndaj “Dardanëve”.

Në linkun e mëposhtëm mund ta shikoni direkt këtë përballje të rëndësishme për Përfaqësueses tonë të baketbollit:

-->