Ndiqeni LIVE ndeshjen Suedi – Zvicër

Futboll 03 Korrik 2018 15:50

Vetëm edhe dy ndeshje kanë mbetur në 1/8-ën e finales të Kupës së Botës “Rusia 2018”, me ç’rast pas ditës së sotme do t’i kuptojmë të gjitha çiftet e çerekfinales.

Përballja e parë sot, luhet në stadiumin e Shën Petersburgut me fillim në ora 16:00, në mes të Suedisë dhe Zvicrës.

Këtë ndeshje Suedi – Zvicër, mund ta ndiqni LIVE (Drejtpërdrejt) nga ora 16:00 përmes Gjirafa.com në linkut më poshtë. /Insporti.com

-->