Në fund të stinorit i skadon kontrata – Juventus kërkon sulmuesin e Arsenal

Futboll 17 Shtator 2021 22:46

Juventus po interesohet për sulmuesin e Arsenal, Alexandre Lacazette.

Francezi në këtë fillim të sezonit nuk po gjen hapësria teksa ka luajtur vetëm 32 minuta.

Megjithatë, drejtuesit e Zonjës së Vjetër mund të presin deri në muajin qershor, kur ish-sulmuesi i Lyon të jetë agjent i lirë dhe ta marrin me parametra zero.

-->