Nedim Bajrami shënon gol maestral kundër Interit

Kombëtarja 19 Janar 2022 22:37

Është duke u zhvilluar ndeshja e vlefshme për Kupën e Italisë, ajo ndërmjet Interit dhe Empolit.

Sulmuesi i Kombëtares së Shqipërisë – Nedim Bajrami, ka shënuar golin e barazimit.

Nedimi shënoi një gol absolut maestral në minutën e 61’të, për të barazuar rezultatin në 1-1.

GOLI:

-->