Newcastle – Arsenal, formacionet zyrtare

Futboll 02 Maj 2021 14:17

Skuadra e Arsenalit do të udhëtojë në St James Park për takimin ndaj Newcastle në kuadër të xhiros së 34-të të Premierligës, shkruan Insporti.

“The Gunners” kanë dy barazime, dy humbje dhe një fitore në pesë ndeshjet e fundit.

Newcastle është vetëm një fitore larg të sigurojë mbijetesën këtë sezon.

Formacionet zyrtare të klubeve:

Newcastle: Dubravka, Murphy, Fernandez, Clark, Dumett, Ritchie, Longstaff, Almiron, Shelvey, Wilson, Saint-Maximin.

Arsenal: Ryan, Xhaka, Gabriel, Luiz, Bellerin, Ceballos, Elneny, Martinelli, Odegaard, Willian, Aubameyang.

-->