Nga Kosova në Spanjë, Esma shfaq linjat e saj (FOTO)

Hendboll 16 Janar 2020 19:06

Esma Muratoviq, nga Podgorica e Malit të Zi, gjatë stinorit vjeshtor luajti për kampionin e Kosovës, Istogun.

Ajo u largua gjatë muajit dhjetor dhe firmosi për ekipin spanjoll CB San Jose Obrero nga Lanzarote, që garon në Ligën e dytë.

Esma, sa ishte në Kosovë, ka qenë lojtarja më e mirë, ndërsa tani pretendon të tregojë vlerat e saj edhe në Spanjë.

Hendbollistja boshnjake, sot ka bërë një fotografi në Spanjë ku shihet në bikini, ku bien në saj format e saj trupore.

-->