Ngatërruan rrjetin, Oriola dhe Eros Grezda i japin fund lidhjes?

Futboll 18 Korrik 2020 14:41

Lidhja e modele Oriola Marashit dhe futbollistit Eros Grezda bëri që dyshja të ishin për një kohë të gjatë tema kryesore në media.

Në fillim fshehurazi e më pas dyshja doli hapur si çift.

Në rrjet u bë e ditur se çifti po bashkëjetonte në Kroaci dhe gjërat po shkonin “vaj” sipas InstaStory-ve të postuara nga vetë ata.

Por çfarë ndodhi papritur?

Oriola dhe Eros nuk ndiqen më në Instagram dhe kjo lind dyshimet për një ndarje të çiftit.

Kujtojmë se Oriola po “djeg” rrjetin me fotot me bikini nga bregdeti ndërkohë që Erosi ka rënë në qetësi në Instagram./albeu.com/

-->